Snehové reťaze


V našej ponuke nájdete snehové reťaze Pewag pre všetky oblasti motorizmu tak pre:

osobné autá

úžitkové autá

off roady

nákladné automobily

terénne autá

špeciálne vozidlá a stroje

Pewag využíva niekoľko sto ročnú skúsenosť výroby reťazí a ich komponentov. Od prvých zmienok o výrobe reťazí v kováčskej dielni v Brückl roku 1479 sa spoločnosť pewag vypracovala vo svetovo najväčšieho výrobcu reťazí. Dnes svoj úspech zakladá na kvalitných produktoch a najmodernejšiu technológiu.  

Snehové reťaze pre použitie v každej oblasti
pewag ponúka pre každé použitie ten správny produkt. Vďaka potešeniu, ktoré nám prináša inovácie, pewag vyvinul snehové reťaze, ktoré za každých podmienok zaručujú najvyššiu mieru bezpečnosti a pohodlia. Snehové reťaze od pewagu sa môžu použiť, nielen v zimných podmienkach. Tieto výrobky nájdu uplatnenie v snehovej brečke, štrku a piesku: tiež v neschodnom teréne dôverujú osvedčenej pewag kvalite v armáde a záchranných službách.

Osobné automobily: 

pewag servo sport –  pewag servo šport sa vyznačuje tým, že potrebuje veľmi málo miesta v podbehoch. To je umožnené vďaka krúteným reťazovým článkom na zadnej hrane pneumatiky. To znamená, že reťaz potrebuje len 7 mm priestoru v podbehu, zatiaľ čo u rovných reťazových článkov na behúňa zaručuje optimálnu trakciu.

Na základe osvedčenej pewag servo technológia je pewag servo šport s vnútorným zapletenej reťazou, tým ideálnym reťazou pre športové autá s minimálnym priestorom v podbehoch. pewag servo šport má vynikajúce vlastnosti všetkých pewag produktov v oblasti trakcie, bezpečnosti a automatického napínania.

pewag servomatik – Inovatívny snehové reťaze s pevným kruhom pre automobily s náhonom zadných kolies s minimálnym miestom v podbehu. Rýchla a bezpečná montáž: uťahovací systém s okienkom, ktoré ukazuje správne dopnutie reťaze. Obzvlášť odporúčaný pre automobily so zadným náhonom a minimálnym miestom v podbehu.

Vhodný tiež pre automobily s predným náhonom kolies a ideálne pre jazdu v meste.

pewag snox pro – pewag snox pre spája všetky výborné vlastnosti plnohodnotného snehových reťazí, s doteraz nevídaným komfortom pri montáži a najvyššou mierou tichosti chodu. Správne dopnutie je prevedené pomocou plne automatického systému. Manuálne dopínanie už nie je nutné. Reťazová sieť zo štvorhranných článkov o sile 3.2 mm zaručuje dlhú životnosť.

Žiadna očká, háčiky, žiadne dopínanie: montáž snehových reťazí nebola nikdy tak jednoduchá! Ako je to možné? Riešením je revolučná technológia mechanizmu snox-box. Počas jazdy systém uzamkne vratnú pružinu – optimálne napnutie reťaze je automaticky regulované. Akonáhle vozidlo zastaví, systém vratnú pružinu opäť odomkne a reťaze možno ľahko stiahnuť z pneumatiky.

Ideálne pre vodičov, ktorí chcú byť pripravení pre všetky zimné prípady. Nový pewag snox v elegantnom kufríku. Vždy pri tom, vždy pripravený

pewag servo – pewag servo ponúka vďaka jemnej hustej reťazovej sieti výborný záber. Reťazové články z materiálu o sile 3.2 mm zaručujú vynikajúci záber a dlhú životnosť. V automatickom napínacím elementu je prvýkrát použitá patentovaná servo technológia, ktorá sa stará o správne napnutie reťaze tak, že nie je potrebné dodatočné dopínanie reťaze. Nový prepínač zvyšuje komfort montáže a nový oderu odolný dizajn dodáva reťaze elegantný vzhľad – koniec koncov aj snehové reťaze môžu vyzerať pekne. Na ochranu diskov slúžia plastové diely na bočnom reťaze.

Automatické otváranie vnútorného lana zvyšuje komfort pri demontáži. pewag servo je určený pre športové vozy sa stiesnenými priestormi v podbehoch.

pewag brenta-c – Pewag brenta-c sa už osvedčil po celom svete. Tento najviac predávaný reťaz ponúka všetko, čo prvotriedne snehový reťaz potrebuje. Montáž bez rolovania a jednoduchý napínací systém sa hodí obzvlášť pre každodenné používanie. Štvorhranné reťazové články o sile 3.55 mm odolávajú najťažším podmienkam – v meste, na vidieku, v horách. Guličkový uzáver na vnútornej strane umožňuje jednoduché a rýchle uzatvorenie a otvorenie lana.

pewag brenta 9 – Pre reťaze brenta 9 používame štvorhranný článok z materiálu o sile 3 mm, z legovanej, jemnozrnné, ušľachtilej ocele: osvedčený račňový systém z modelového radu pewag brenta-c a jednoduchý vnútorná uzáver (výška 9 mm) robia z reťaze pewag brenta 9 celosvetovo obľúbený produkt .

 

4×4 a SUV automobily:

pewag snox suv – pewag snox spája všetky výborné vlastnosti plnohodnotného snehových reťazí, s doteraz nevídaným komfortom pri montáži a najvyššou mierou tichosti chodu. Správne dopnutie je prevedené pomocou plne automatického systému. Manuálne dopínanie už nie je nutné. Reťazová sieť zo štvorhranných článkov o sile 3.7 mm zaručuje dlhú životnosť.

Žiadna očká, háčiky, žiadne dopínanie: montáž snehových reťazí nebola nikdy tak jednoduchá! Ako je to možné? Riešením je revolučná technológia mechanizmu snox-box. Počas jazdy systém uzamkne vratnú pružinu – optimálne napnutie reťaze je automaticky regulované.

Akonáhle vozidlo zastaví, systém vratnú pružinu opäť odomkne a reťaze možno ľahko stiahnuť z pneumatiky. Ideálne pre vodičov, ktorí chcú byť pripravení na všetky zimné podmienky. Nový pewag snox v elegantnom puzdre. Pre jazdu v náročnom teréne odporúčame pewag austro super zosilnený. Prosím, dbajte pokynov výrobcu vozidla kvôli dostatočnému priestoru v podbehoch.

pewag servo suv – Navrhnutý pre vozidlá triedy SUV. pewag servo suv zastane všetku prácu. Odolný guličkový uzáver na vnútornej strane reťaze umožnuje jednoduché uzavretie reťaze v podbehu.

Nová generácia automaticky dopínací rační, v ktorých je prvýkrát použitá nová prevratná servo technológia, zaručujú optimálne rovnomerné dopínanie počas jazdy tak, že nie je nutné ďalšie zastavenie a manuálne dopínanie. Na ochranu disku slúži plastové diely na boku reťaze.

Prednosti: články reťazovej siete z materiálu o sile 3.55 mm sú vhodné ako pre použitie na zasnežených cestách, tak i poľných cestách. K jazde cez trsy a kamene odporúčame pewag austro super zosilnené. Prosím, dbajte pokynov výrobcu vozidla kvôli dostatočnému priestoru v podbehoch.

pewag brenta-c 4×4 – pewag brenta-c 4×4 je jedným z reťazí, ktorý sa montuje bez rolovania pre vozidlá s pohonom kolies 4×4. Štvorhranné články o hrúbke materiálu 4,5 mm sú odolné voči i tým najnáročnejším podmienkam. Vnútorná strana reťaze je spojená odolným háčkovým uzáverom.

Pre jazdu v náročnom teréne odporúčame pewag austro super zosilnený. Prosím, dbajte pokynov výrobcu vozidla kvôli dostatočnému priestoru v podbehoch.

pewag austro super zesílené – pewag austro super zosilnené je zdokonalený, obľúbený pewag austro super. Reťaz je vyrábaný, podľa jeho veľkosti, v niekoľkých hrúbkach článku (4.5, 5.6 alebo 7 mm) z materiálu TitanGrip®. Pevné spojenie reťazovej siete s bočným reťazou zaisťujú zvarené krúžky, čím je dosiahnuté dlhej životnosti a odolnosti reťaze.

Rozdiel oproti reťaze pewag austro super spočíva vo väčšom priemeru materiálu: kým je napríklad pri A 81 S použitý štvorhranný článok o sile 5.6 mm, reťaz A 81 SV (super zosilnené) je vyrobený z materiálu o sile 7 mm. Preto sa pewag austro super zosilnené hodí pre použitie do extrémne náročného terénu.

Do veľkosti 69 – prevedenie s bočnými háčikmi, od veľkosti 73 sa zavarenými krúžkami.

pewag offroad extreme – Exkluzívny trakčný reťaz z ponuky pewag v praktickej drevenej truhle pre Nimrod a milovníkov prírody. Hustá sieť pewag offroad extreme zaručuje nielen perfektnú trakciu, ale zároveň pokojnú jazdu s ohľadom na prírodu. Tiež mimo spevnené cesty pewag offroad extreme zaručuje bezpečnú jazdu lesom: žiadny koreň ani blato nemôžu tento reťaz zastaviť.

Tento robustný reťaz je vyrobený z materiálu 4,5 mm zo špeciálnej ocele TitanGrip®. Spojenie stopové siete s bočnými reťaze je pevne zvarenými krúžky, čo zaisťuje vysokú životnosť a odolnosť.


Pre zaslanie aktuálnej ponuky a ceny snehových reťazí, ktoré sú okamžite k dispozícii nám stačí napísať, alebo nás kontaktovať. Nové modely snehových reťazí Pewag poskytujú rýchlu a jednoduchú montáž. Prioritou snehových reťazí od Pewagu je samozrejme kvalita, ale tiež čo najviac uľahčiť motoristom ich samotné používanie. Existuje niekoľko predností, vďaka ktorým sa snehové reťaze Pewag zaraďujú na špičku na svetového trhu:

  • šikmo stopové usporiadanie reťaze
  • štvorhranné prevedenie reťazových článkov, čo prispieva k lepšej stabilite v zákrutách, k zvýšeniu účinnosti záberu a brzdenia.

Konfigurátor snehových reťazi.

snehové reťaze Pewag