Disky


Hliníkové disky predstavujú štýlovú a ľahkú alternatívu k oceľovým diskom pre vaše vozidlo. Ich moderný dizajn a vysoká kvalita ich robia obľúbenou voľbou medzi motoristami, ktorí hľadajú spoľahlivé a atraktívne kolesá. Hliníkové disky sú známe svojou odolnosťou voči korózii a ľahkou váhou, čo prispieva k lepšej ovládateľnosti a palivovej účinnosti vášho vozidla. Okrem toho ponúkajú širokú škálu dizajnov a veľkostí, aby si každý mohol vybrať podľa svojich preferencií a potrieb. S ich inovatívnym vzhľadom a praktickými vlastnosťami predstavujú hliníkové disky ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a atraktívne kolesá pre svoje vozidlo.

Predaj hliníkových diskov a oceľových diskov. Sme oprávnení vypĺňať žiadosti na zápis alternatívnych rozmerov kolies do TP (platí len pre značky AEZ, Dotz, Dezent a Enzo). V našich konfigurátoroch si môžete vybrať tak hliníkové disky ako aj oceľové disky.

aez-logo
alutec
carmani
Brock-RC-420x151
dezent
Dotz-Logo-B1000
Enzo_Logo
mak
msw
oxi
oz
prolite
rial
rc_m
služby
Konfigurátory:  

AEZ

Dotz

Dezent

Enzo

O.Z.RACING

ProLine wheels

MAK

Benet

Hliníkové disky, CombiPneu s.r.o.

Všetky hliníkové disky majú potrebné schválenia a certifikáty pre užívanie na území EU a samozrejme Slovenskej republiky!

Parametre hliníkových diskov: 7J x 16    5 x 112    ET 38    57

7J šírka ráfiku v palcoch
16 priemer ráfika v palcoch
5 x 112 PCD (rozteč ) – počet dier (5) x priemer roztečnej kružnice v mm (112)
ET 38 zális v mm, čim je väčší, tým je koleso viac skryté pod blatníkom, čím je menší, tým je menej skryté
57 Center bore (CB) – priemer stredového otvoru v mm


CHCETE poradiť ohľadne rozmerov ?
Zistiť, čo je vo Vašej rozteči ihneď k odberu ? Zistiť dostupnosť ?  Vyrobiť centrovacie krúžky ? Kúpiť sadu bezpečnostných  skrutiek ?
Tak neváhajte a kontaktujte nás. Pre zaslanie aktuálnej ponuky a ceny diskov, ktoré sú okamžite k dispozícii nám stačí napísať, alebo nás kontaktovať.