Pneumatiky


Poskytujeme predaj letných pneumatík, zimných pneumatík ich prezutie a následné vyváženie kolies. Pneumatiky pre autá osobné, 4×4 a Van.

barum
bf
bridge
cont
dunlop
falken
gy
fulda
kleber
hancook
kumho
korm
michelin
pirelli
nokian
sava
toyo
Vredestein_logo-768x263
yoko

Konfigurátory:

Dunlop

Goodyear

Bridgestone

Pirelli

AVON

LASSA

KLEBER

SAVA

BF GOODRICH

 

TYRE LABEL – EU ŠTÍTKY NA PNEUMATIKÁCH Podľa smernice (EK) 1222/200 9 sa musia štítky nachádzať na pneumatikách vyrobených po 1.7.2012.

  • ÚSPORA PALIVA

Miera valivého odporu pneumatiky, ktorá má vplyv na efektivitu spotreby paliva vozidla. Hodnotí sa od A (najvyššie hodnotenie) po G (najnižšie hodnotenie).

  • PRIĽNAVOSŤ ZA MOKRA

Hodnota schopnosti pneumatiky brzdiť na mokrej vozovke. Priľnavosť za mokra sa hodnotí od A (najvyššie hodnotenie) po F (najnižšie hodnotenie).

  • HLUČNOSŤ

Vonkajší hluk vydávaný pneumatikou sa meria v decibeloch. Trieda hlučnosti pneumatík je uvedená v podobe čiernych zvukových vĺn v počte od jednej (tiché) po tri (hlučné). V našej ponuke nájdete  letné pneumatiky a zimné pneumatiky zo širokej ponuky výrobcov pre osobné autá, nákladné autá, terénne autá a rodinné vany. Poskytneme Vám odborné poradenstvo pri predaji pneumatík a skúsených odborníkov, ktorí zabezpečia prezutie pneumatík a vyváženie kolies. Pre zaslanie aktuálnej ponuky a ceny pneumatík, ktoré sú okamžite k dispozícii nám stačí napísať, alebo nás kontaktovať.


Pneumatiky Dunlop, Goodyear. špičkové obutie pre športové nátury s dôrazom na dostatočný komfort (Dunlop) a najvyššiu bezpečnosť na vode (Goodyear) Najnovšie technológie, nadpriemerný dizajn a dynamické schopnosti.

  • DUNLOP SP Winter Response Komfort, ovládateľnosť a bezpečnosť. Spoľahlivá, ľahko ovládateľná, tichá. Vyrovnane nadpriemerná na všetkých povrchoch. Sebavedomá všestranná jednotka.
  • GOODYEAR UltraGrip 7+ Absolútny špecialista na sneh. Neporaziteľný v hlbokom snehu, bezpečný na vode. Hladká jazda,  znížený valivý odpor. +  DUNLOP SP Winter Sport 3D  Najvšestrannejšia špička na zimu. Športový naturel + na rozdiel od konkurencie bez  kompromisov vo výkone a ovládateľnosti na suchej  ceste.
  • GOODYEAR UltraGrip Performance 2 Výkonná pre všetky zimné podmienky. SipeGrip 2D/3D lamely pre väčší záber a  priľnavosť na klzkých povrchoch + lepšiu ovládateľnosť a brzdnú dráhu na suchu a mokru.

Pneumatky Avon, Lassa, Vee Rubber … s dôrazom na priľnavosť (Avon), spoľahlivosť (Lassa) a ekonomickú cenu (Vee Rubber).

  • LASSA Snoways ERA – zimná krásavica Zvýšená trakcia na snehu a snehovej kaši. Nadpriemerná odolnosť voči aquaplaningu. Zdokonalený handling na suchu a vode.

Pneumatiky Michelin, Kleber, BF Goodrich expert v životnosti a správaní na suchu, BFGoodrich – US špecialista pre 4×4.

  • KLEBER Krisalp HP 2 – Ideálne pre mesto a malé MPV ako náhrada originál obutia. Spoľahlivá a stabilná, vhodná  pre vozidlá nižšej strednej triedy.

Pneumatiky Pirelli … prvovýbava pre mnohé GT a superšporty.

  • Sotto Zero 2 Špeciálne pre prenesení e veľkého výkonu zvýšená odolnosť proti šmyku na vode + zlepšená trakcia na snehu a stabilita na suchých povrchoch.

Pneumatiky Bridgestone … výnimočná séria Blizzak, japonská precíznosť a kontrola.

  • Blizzak LM25 4×4 Off-road snežnica pre výkonné SUV. Precízne ovládanie , a to aj vo vyšších rýchlostiach . Nízka hlučnosť, excelentné brzdenie, rovnomerné opotrebenie a zvýšená odolnosť proti aquaplaningu .